سه شنبه , ۶ فروردین ۱۳۹۸
آموزش وردپرس
خانه » درباره ما

درباره ما

سلام، امیدوارم حالتان خوب باشد. آمده اید درباره ی ما بدانید؟! قدم هایتان به روی چشم.

به ما یاد داده اند که مشک باید خود ببوید و عطار خموش بماند، ما نیز اعتقاد داریم شما بازدیدکننده ی عزیز که پا به این وبگاه گذاشته اید بهتر از خودمان ما را می شناسید اما خواندن داستانمان خالی از لطف نیست.

مرجع تخصصی کتابخوان سالهای دور دقیقا همان جا آغاز شد که تعدادی جوان گیک در ماجراجویی هایشان reader را کشف کردند. البته ناگفته نماند که نیاز آن ها را در مسیر این ماجراجویی گذاشت. اعتلای فرهنگی و سرعت بالای قطار دیجیتال و از طرف دیگر فقدان مرجعی برای دریافت اطلاعات در مورد کتابخوان ها در فضای وب فارسی و از همه مهم تر گیک صفتی ماجراجویان مذکور آن ها را بر این داشت تا آستین بالا بزنند و اکنون مقابل نگاه ارزشمند شما باشند. این وبگاه اواخر تابستان ۹۳ به دنیای وب فارسی پا گذاشت. جمعی از بنیان گذاران تالار گفت و گوی کتابخوان سال ها تجربه ی خویش را گرد هم آوردند تا مرجعی تخصصی ای برای این گجت دوست داشتنی به پا کنند تا شما هر آنچه از کتابخوان ها نیاز دارید یک جا داشته باشید. هدف اصلی پاگرفتن این کهکشان احساس مسئولیت بود. وظیفه خود دانستیم تا گامی هرچند کوچک ولی درخور نام کتاب و به دور از شعارزدگی در جهت پیشرفت و اعتلای فرهنگ این مرز و بوم برداریم و هم اکنون در آغاز راهیم…

در این راه سعی داریم فرهنگ کتاب و کتابخوانی دیجیتال را بیش از پیش گسترش دهیم. به روز ترین اخبار کتابخوان ها را به طور حرفه ای و در کمال امانت داری و به دور از تجاری سازی در اختیارتان بگذاریم. بررسی هایی تخصصی و به دور از تعصب از دستگاه های مختلف بنویسیم تا شما با چشمانی باز دستگاه مورد نیازتان را انتخاب کنید و نهایتا کتابخوان ها را باقیمتی مناسب و بدون واسطه در اختیارتان بگذاریم.

هم راهی و هم یاری ستارگانی چون شما باعث درخشش و اعتبار کهکشان ماست، ستاره هایمان باشید…